TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Revúca » Revúca » Byty » Iný byt »

EXKLUZÍVNE - Polyfunkčný objekt v meste, Revúca, Banskobystrický kraj

EXKLUZÍVNE - Polyfunkčný objekt v meste, Revúca, Banskobystrický kraj

Popis nehnuteľnosti

VIRTUÁLNA PREHLIADKA v texte: virtualneprehliadky.dodomceka.sk/1122 (link skopírujte do príkazového okna na web adresu) EXKLUZÍVNE - Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj priestory využiteľné na obchod a služby. Objekt sa nachádza na Jílemníckého ulici, v meste Revúca Stred. Objekt prešiel rekonštrukciou, strecha lepenka, plastové okná, dlažba, WC, nové osvetlenie, znižovaný strop, nové elektrické rozvody, vlastný kotol na vykurovanie. V objekte sú tri oddelené miestnosti, každá má svoj vlastný vchod, WC, malý sklad /úložisko/. V každom priestore je jedna stena zo sádrokartónu, tým je umožnené zväčšiť priestor podľa vlastnej potreby. Podlaha v miestnostiach je dlažba, v miestnostiach je ústredné kúrenie /vlastný kotol/. Strop je znižovaný s LED osvetlením /úspora v energií/. Objekt má vlastné elektrické hodiny s možnosťou pripojenia samostatného merania. Zastavaná plocha 168 m2. Budova ponúka viac možností využitia. Okolie je príjemné, s občianskou vybavenosťou, v blízkosti je reštaurácia, MŠ, ZŠ, MHD. Vhodné ako zdravotné stredisko, či iné služby. Príjazdová cesta je asfaltová, parkovanie dostupné - verejné. Výhody: - rekonštrukcia - parkovanie verejné - blízko občianska vybavenosť - MŠ, ZŠ - MHD Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie. BONUS PRE KLIENTOV: Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania. Výhody: 1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk. 2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania. 3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom. 4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku. 5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri. 6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis. Beáta Kubišová Kontakt: 0915 855 684 kubisova beata@dodomceka.sk DO DOMČEKA, s.r.o. Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica dodomceka.sk ID 1122

Cena: 90 000,00 €

  535,71 €/m2

Kategória: Iný byt - Predaj

Lokalita: Revúca - Revúca
(Iný byt - Revúca)

Úžitková plocha: 168 m2

Dátum aktualizácie: 16.12.2018

Identifikačné číslo: 1122

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

DO DOMČEKA s.r.o.

Horná Strieborná 14599/4, Banská Bystrica
0903 Kliknite TU!

Maklér:

Beáta Kubišová
0915 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk